Loading
  • 605 190 116
  • tereza.hoffmannova@atlas.cz
  • Sadová 2733/4, Ostrava 702 00

O mně

Jsem životní a kariérní kouč, poradce a mentor.

KDO JSEM
Pomůžu Vám najít to, co je pro Vás v životě doopravdy důležité, najít a především zrealizovat Vaše sny a přání.

Dlouhodobě učím své blízké a klienty zpracovávat své emoce, zvyšovat sebevědomí a celkově pracovat na svém osobnostním rozvoji.

Mou předností je napojení se na klienta, vysoká míra naslouchání a empatie.

Svým klientům především nabízím životní a kariérní koučink.
Specializuji se zejména na zvyšování sebevědomí, prevenci vyhoření, hledání talentu klienta a následný výběr vhodného zaměstnání.

V případě životní krize nabízím intenzivně strávený den s koučinkem v přírodě - Den pro Vás.

Věnuji se také partnerskému koučinku, především jak rozvíjet partnerský vztah a předcházet krizím.

Nabízím také služby střednímu a vyššímu managementu jako externí firemní kouč.

Pracovníkům, kteří chtějí rychleji dosahovat svých cílů, posouvat hranice svých možností a těm, co vědí, že je důležité nacházet rovnováhu ve všech oblastech života (práce, vztahy, peníze, zdraví).

Firmám to přináší zvýšení zisku, efektivity práce, kompetence zaměstnanců a také zlepšení komunikace a vztahů ve firmě a na pracovišti..

Kouč, poradce a mentor Tereza Hoffmannová

Jedna z hlavních otázek bude - "Co doopravdy chceš a co pro to děláš?"

Většina z nás není zvyklá nebo má strach se zastavit a zeptat se: "Snažím se dosáhnout toho, co opravdu chci?" 

Společně se můžeme zastavit v každodenním shonu a podívat se na Váš život s nadhledem a tím rapidně zvýšit šanci, že svůj život prožijete šťastněji.

TEREZA HOFFMANNOVÁ
životní a kariérní kouč

CO O MNĚ ŘÍKAJÍ ZÁKAZNÍCI

"Paní Terezu jsem nejdříve oslovil z důvodu pracovního, nakonec jsem ale zjistil, že bude nutné zapracovat i v osobním životě. Paní Tereza mě dokázala ve všem podpořit, já se zbavil starých názorů a návyků, které mne neustále táhly ke dnu. Získal jsem ke své situaci zdravý nadhled. Začal jsem více hledat to dobré, co v mém životě je, věci řeším klidněji a jistěji. Udělal jsem velký krok ve svém poznání. Teď se cítím mnohem svobodnější, což oceňují mojí spolupracovníci i má rodina. Děkuji paní Tereze za příjemnou spolupráci. "

Vladislav Konečný obchodní zástupce

"Od koučinku jsem si původně nic moc neslibovala - těšila jsem se jen na takové víceméně přátelské poklábosení. Taky mně nenapadlo co nového by ze mně mohla koučka ještě vydolovat - všechna důležitá témata mám přece hodněkrát propřemýšlená. A tak díky Tereze za překvapení, které mi přichystala - velmi citlivým a nenásilným způsobem se spoustou slz a spoustou smíchu se ze mně vysypalo všechno, co sice nebylo úplně nové a neznámé, zato však až do teď neuvědomované a potlačené. Člověk sám někdy nemá asi dost odvahy říct nahlas to, na čem mu opravdu záleží a co by doopravdy chtěl. Děkuji, Terezo!"

Romana

"Děkuji Tereze za velmi citlivé a empatické koučování, při kterém mě dovedla k vlastním odpovědím na své otázky jak v profesním, tak v osobním životě."

Renata manažerka prodeje

"Paní Tereza byla velmi příjemná a koučink s ní mi velmi pomohl. Uvědomil jsem si, co v životě chci a že není na co neustále čekat. Díky paní Tereze jsem opět našel odvahu věci dotáhnout do zdárného konce."

Jan obchodní zástupce

"Děkuji paní Tereze za její citlivý přístup. Díky Vám jsem se konečně ve své kariéře posunula."

Hana Manžerka obchodního týmu

"Paní Terezo, děkuji za Vaše provázení během mého rozvodu a v období po něm. Byla to doba nelehká a smutná, ale i díky Vám a Vašemu koučování jsem si mohla zachovat trochu odstupu a nadhledu od dané situace. Pomohla jste mi zorientovat se sama v sobě a najít chuť a sílu se okolnostem nepoddat a najít si nový životní směr. Děkuji."

Simona