Loading
  • 605 190 116
  • tereza.hoffmannova@atlas.cz
  • Sadová 2733/4, Ostrava 702 00

Služby

MOJE SLUŽBY

FIREMNÍ KOUČINK

Podnikání, vedení firmy či týmu, řízení byznysu, dosahování výsledků, to vše je dnes mnohem náročnější než kdy v minulosti. Úspěšné společnosti proto řeší čím dál tím víc svůj vlastní růst a růst svých zaměstnanců. Většina firem k tomu využívá služeb externího kouče.

OSOBNÍ KOUČINK

Svým klientům především nabízím životní a kariérní koučink. Specializuji se zejména na zvyšování sebevědomí, prevenci vyhoření, hledání talentu klienta a následný výběr vhodného zaměstnání. Pomůžu Vám najít to, co je pro Vás v životě doopravdy důležité.

SPECIÁLNÍ BALÍČKY

• Měj se více rád
• Jak najít práci svých snů
• Vyhořel jsem a co dál?
• Den pro Vás

https://www.terezahoffmannova.cz/wp-content/uploads/2017/07/koucink-300x200.png

JAK PRACUJI

Koučuji v souladu s klíčovými profesionálními kompetencemi dle ICF a zavazuji se dodržovat ICF Etický kodex.

Konzultace jsou osobní, nebo telefonické, po skypu či přes email. Koučuji v mé koučovně nebo ve Vám příjemném prostředí. Vše je na domluvě.

Frekvence setkání se nastaví oboustrannou dohodou na počátku spolupráce.
Pro začátek doporučuji 3 sezení, poté naší spolupráci vyhodnotíme a domluvíme se na dalším postupu.

V každém případě doporučuji delší spolupráci, protože největší změny se většinou odehrávají mezi koučovacími sezeními. Samozřejmě je možné i jednorázové setkání, kdy klient potřebuje pouze popostrčit a vše ostatní už zvládne sám.

KOUČINK PŘES SKYPE

Skype jméno: thoffmannova

Koučink lze realizovat i přes skype. V tomto případě si se mnou předem telefonicky dohodněte termín sezení.

Před sezením je třeba provést úhradu na níže uvedený účet. Prosím vezměte na vědomí, že pokud nebude částka včas uhrazená, sezení neproběhne.

V případě, že  se z nějakého důvodu nemůžete sjednaného sezení zúčastnit, zrušte jej předem, jinak uhrazená částka propadá. Pokud zruším sezení já, budu vás taktéž včas informovat a domluvíme si náhradní termín.

CENY A BONUSY

1x koučink 1 hod - 800 Kč
4x koučink 1 hod - 3 000Kč
6x koučink 1 hod - 4 000 Kč

Práce s dětmi od 6-15 let
sezení trvá 60 minut - 600 Kč

Den s koučem trvá od 9.00 do 17.00.
cena: 5.000.-/den .

Bonus - extra čas: Jsem tu pro Vás!
Máte-li mezi sezeními nějakou důležitou nebo neodkladnou záležitost k řešení, nebo se jen chcete podělit o dosažený úspěch, vítězství či nadšení, neváhejte mne kontaktovat. Nejlépe e-mailem, ve volné chvíli Vám odpovím.
Pokud neradi píšete, můžete samozřejmě i volat, v tom případě Vás ale požádám o stručnost, abych se mohla věnovat i jiným klientům. Tato služba je pro Vás zdarma.